Vraag om bestuursleden

26 november 2022

Vraag van Nat. Ver. de Zonnebloem in Lelystad

Vraag om bestuursleden

Wij zijn bij voorkeur op zoek naar iemand die vanuit zijn/haar beroep of achtergrond over bestuurlijke kennis of vaardigheden beschikt.

Bestuurslid activiteiten

  • Onder andere het organiseren en voorbereiden van activiteiten, excursies en evenementen
  • Het maken van een begroting per activiteit.

Bestuurslid bezoekwerk

  • Onder andere het voeren van intakegesprekken en zorgen voor een goede match tussen vrijwilliger en deelnemer op basis van interesses en wensen.
  • Het begeleiden en stimuleren van vrijwilligers bij hun werkzaamheden
  • Het fungeren als vertrouwenspersoon voor vrijwilligers en gasten

Doordat de nadruk meer op kleinschalige en 1 op 1 activiteiten komt te liggen, zijn er steeds meer vrijwilligers nodig. Bestuursleden ondersteunen deze vrijwilligers om hun vrijwilligerswerk zo goed mogelijk uit te kunnen voeren. Ook geven zij vorm aan het beleid van de Zonnebloem. Waardoor bestuurswerk niet alleen zinvol is, het geeft ook veel voldoening.

 

Deel het bericht:
"Vraag om bestuursleden"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

De laatste aanmeldingen

Clownsfestival Neus Op!

Vraag van Stichting ZoZoZo in Almere Clownsfestival Neus Op! Op za 13 juni 2026 is de tweede editie van ons

Opslag De Buurtcamping Woldpark

Vraag van Stichting Hof (Buurtcamping Woldpark) in Lelystad Opslag De Buurtcamping Woldpark Wij zijn dringend op zoek naar een goedkopere

Laptop

Vraag van Humanitas Thuisadministratie in Lelystad Laptop Voor een deelnemer ons zijn we op zoek naar een laptop. Deze dame

Keukentje

Vraag van LAK in Lelystad Keukentje De amateur-kunstenaars van de LAK moeten verhuizen en hebben in hun nieuwe onderkomen een

Scroll naar boven