Boks zak en bokshandschoenen

2 maart 2022

Vraag van DNO Lelystad in Lelystad

Boks zak en bokshandschoenen

Voor de bewoners van de dag en nachtopvang Lelystad zijn wij op zoek naar een bokszak en bokshandschoenen. Boksen biedt de perfecte kans voor onze deelnemers om op een gezonde manier frustraties te uiten, een manier om fit te worden en zo zijn er nog vele voordelen. Jullie ondernemers zouden hier een mooie bijdrage aan kunnen leveren voor het in beweging krijgen van onze deelnemers en het bijdragen aan hun herstel. Ook helpt u de directe omgeving tegen het rondhangen van onze deelnemers die zich vervelen.

Mocht u toch nog niet helemaal overtuigd zijn, dan heb ik onderstaand een artikel toegevoegd die omschrijft wat de voordelen van sporten zijn voor mensen met een verslaving.

https://www.allesoversport.nl/thema/gezonde-leefstijl/helpt-sporten-je-van-je-verslaving-af/

Zijn jullie al enthousiast geraakt? Hopelijk zien wij jullie in de ring.

– Minder overlast rondom het Lelycenter
– Grotere kans op re-integratie in de samenleving

Deel het bericht:
"Boks zak en bokshandschoenen"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

De laatste aanmeldingen

Koffie ketel met kraan

Vraag van Activiteitencommissie Het Ravelijn in Lelystad Koffie ketel met kraan Wij, activiteitencommissie Het Ravelijn, verzorgen bingoavonden en borreluurtjes, en

Isolatie onderkomen Ruiltuin

Vraag van Stichting Bultpark & Ruiltuin in Lelystad Isolatie onderkomen Ruiltuin De Ruiltuin vervult een belangrijke functie in het Bultpark.

Beddengoed en kleding

Vraag van Triade Vitree in Lelystad Beddengoed en kleding Wij zijn op zoek naar kleding en beddengoed. Ben of ken

Scroll naar boven