Vraag van wensambulance Gelderland in Elburg
nieuwe website voor wensambulance Gelderland (wij rijden ook in Flevoland)
Onze huidige website is aan vernieuwing toe (technisch maar ook deels ook inhoudelijk). Een paar jaar geleden hebben we onze naam veranderd en onze website aangepast. Ergens is daar iets niet helemaal goed gegaan waardoor we nu wat technische vraagstukken hebben rond de website. Het advies dat we hebben gekregen is om niet de huidige website aan te passen maar om deze opnieuw op te bouwen. Een groot deel van de informatie kan overgezet worden maar we zullen ook aanpassingen moeten doen. Daarbij willen we ook kijken naar het besloten deel op de website voor onze vrijwilligers.
Voor ons is het vooral erg belangrijk dat onze website stabiel is en niet uitvalt en dat de formulieren om wensaanvragen in te dienen goed werken.
Dat vind ik ingewikkeld! Wij leveren een dienst, we vervullen laatste wensen voor (terminaal) zieken mensen die afhankelijk zijn van liggend vervoer. Graag overleg ik wat we kunnen doen.