Beddengoed en kleding

2 augustus 2025

Vraag van Triade Vitree in Lelystad

Beddengoed en kleding

Wij zijn op zoek naar kleding en beddengoed. Ben of ken jij iemand die met ons mee wil denken rondom beddengoed en kleding?
Ik ben werkzaam op de zorg locatie het Geldersehout in Lelystad en samen met mijn collega’s begeleiden wij mensen met een ernstige verstandelijke beperking die zich moeilijk kunnen uitten.
1 van die mensen is een jonge dame die vanuit onveiligheid en de wereld om haar heen niet kunnen begrijpen frequent haar kleding en beddengoed kan gaan scheuren.
Al onze inspanningen zijn erop gericht om deze cliënt haar gevoel van veiligheid te vergroten en tegelijkertijd lopen wij ertegen aan dat de kosten voor het beddengoed en kleding erg oplopen.
Binnen het Geldersehout werken wij vanuit de visie Triple C (het gewone leven ervaren). Vanuit deze visie willen wij onze cliënten een menswaardig bestaan bieden en dit houdt voor deze cliënt in dat wij haar onder gewoon beddengoed willen laten slapen en gekleed voor de dag willen laten komen.
Het tekort aan beddengoed en kleding stelt ons voor een enorme uitdaging die wij graag met zijn allen willen blijven aangaan, maar hier hebben wij hulp bij nodig.
Heb jij beddengoed (lakens, hoeslakens, dekens, slaapzakken) of kleding in de maat L-XL (truien, T-shirts, hemden, broeken, jurken, rokken, vesten en jassen) over. Of ken jij iemand die beddengoed of kleding zou willen doneren aan onze cliënt laat het ons weten.
Voor donaties mag u contact opnemen via dit e-mailadres:
p.simons@triadevitree.nl

Deel het bericht:
"Beddengoed en kleding"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

De laatste aanmeldingen

Terrasstoelen

Vraag van Jeu de Boules Lelystad in Lelystad Terrasstoelen Wij als Jeu de Boules vereniging te Lelystad hebben interesse in

Fruit voor jongerencentrum

Vraag van Jongerencentrum Paradijs in Lelystad Fruit voor jongerencentrum In jongerencentrum Paradijs komen 4 dagen per week ongeveer 20 jongeren

Bedrukte shirts en/of tasjes

Vraag van Stichting Lelystadskwis in Lelystad Bedrukte shirts en/of tasjes Wij zijn bezig met het organiseren van een evenement in

Scroll naar boven