Printen E-zine

9 februari 2025

Vraag van de Lelybel in Lelystad

Printen E-zine

Al meer dan 5 jaar breng ik maandelijks het gratis e-zine de Lelybel uit. Een lokaal, licht satirisch en duurzaam blad met zo’n 140 abonnees. Voor mensen die niet zo digitaal vaardig zijn, laat ik het blad in zevenvoud ook uit. De geprinte versie leg ik o.a. in de bibliotheek, de Hanzeborg, Groene Sluis, Kubus, etc. De club die het blad printte stopt ermee dus zoek ik nu een alternatief. Het gaat dus om 1 editie per maand van ca. 15 pagina’s in kleur en dat zeven keer, op de eerste van de maand.

De club die dit voor me zou willen doen krijgt een gratis abonnement en draagt zo bij aan MVO! Uiteraard noem ik de sponsor in het blad.

 

Deel het bericht:
"Printen E-zine"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

De laatste aanmeldingen

Koffie ketel met kraan

Vraag van Activiteitencommissie Het Ravelijn in Lelystad Koffie ketel met kraan Wij, activiteitencommissie Het Ravelijn, verzorgen bingoavonden en borreluurtjes, en

Isolatie onderkomen Ruiltuin

Vraag van Stichting Bultpark & Ruiltuin in Lelystad Isolatie onderkomen Ruiltuin De Ruiltuin vervult een belangrijke functie in het Bultpark.

Beddengoed en kleding

Vraag van Triade Vitree in Lelystad Beddengoed en kleding Wij zijn op zoek naar kleding en beddengoed. Ben of ken

Scroll naar boven