Lelystadse uitdaging

Verbouwing

30 september 2022

Vraag van Bij Bosshardt de Jol in Lelystad

Verbouwing

In coronatijd hebben we een mooi buurthuis met een tweedekans-kledingwinkel geopend. Nu gaan we uitbreiden met een sociale kapsalon. De locatie naast ons is vrij gekomen en deze willen we betrekken bij onze huiskamer. De locatie is altijd een kapsalon geweest alleen niet rendabel voor de buurt. Nu gaan we voor een sociale kapsalon waar mensen op verhaal kunnen komen met een netwerk in de buurt. Om de kapsalon te verbinden met het buurthuis willen we een doorgang realiseren. Hiervoor zijn we een crowdfunding actie gestart, maar we kunnen concreet wel handen of kennis gebruiken.

Als dank verzorgen wij een knipbeurt voor al het personeel door onze nieuwe kapster!

Deel het bericht:
"Verbouwing"
eenvoudig via:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zoeken

De laatste aanmeldingen

Koffie ketel met kraan

Vraag van Activiteitencommissie Het Ravelijn in Lelystad Koffie ketel met kraan Wij, activiteitencommissie Het Ravelijn, verzorgen bingoavonden en borreluurtjes, en

Isolatie onderkomen Ruiltuin

Vraag van Stichting Bultpark & Ruiltuin in Lelystad Isolatie onderkomen Ruiltuin De Ruiltuin vervult een belangrijke functie in het Bultpark.

Beddengoed en kleding

Vraag van Triade Vitree in Lelystad Beddengoed en kleding Wij zijn op zoek naar kleding en beddengoed. Ben of ken

Scroll naar boven